Kocury

kocur

GIC VARGAS SIBERIAN SAPPHIRE*UA

Rodowód

NEM ns 21
ur. 02.06.2011
ojciec: EC Jurai Danvel NEM ns 21
matka: GIC Dolores Nevskiiy Samotsvet NEM a 21
grupa krwi- A
FeLV, FIV- negatywny, HCM USG- normal, PKD USG- normal
7 X BIV, KASTRAT

kocur

NERO KOCIA OSADA*PL

Rodowód

NEM N 21
ur. 28.04.2020
ojciec: SC VANILLA SKY JAMEL
matka: SC WESTA KOCILANDIA BIS*PL, DVM
grupa krwi- Aa
FeLV, FIV- negatywny
KontaktCat Siesta*PL

Hodowla kotów Neva Masquerade
Stalowa Wola woj. podkarpackie
tel. 605 78 73 78
lp.atseistac@annaKIM JESTEŚMY

Jesteśmy małą domową hodowlą kotów rasy Neva Masquerade. Wybraliśmy tę rasę ze względu na piękny wygląd, jak i wspaniały, niezwykle kontaktowy charakter. Nevy cechuje spokój, wierność i oddanie człowiekowi. Są bardzo przyjazne, towarzyskie i mocno przywiązują się do opiekuna. Chętnie się bawią, chętnie spędzają czas na pieszczotach, jednak nigdy nie są natarczywe w okazywaniu swoich uczuć. Dzięki bezkonfliktowemu charakterowi dobrze znoszą towarzystwo innych zwierząt domowych. Mimo łagodnego usposobienia to także świetni i szybcy łowcy.

Hodowla to wielka odpowiedzialność za zdrowie i losy wszystkich podopiecznych. Kochamy nasze koty i jako hodowcy otaczamy uważną opieką każdego naszego kota. Naszą ambicją jest hodowanie pięknych, zdrowych, rasowych kotów, dlatego wszystkie nasze kocięta otrzymują rodowody FIFE.

Od lutego 2014r. należymy do Stowarzyszenia Miłośników Kotów Cat Club Feniks działającego pod patronatem FIFe jako członek Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia. W lutym 2015r. otrzymaliśmy przydomek hodowlany Cat Siesta*PL.